24 02 2016

Profesyonel Bayrak Hizmetleri

Kamu kurumları, okullar, sivil toplum örgütleri, spor kulüpleri, reklam şirketleri, tüm gerçek ya da tüzel kişilikler, bayrak, flama ya da reklam dubaları veya pankart ya da afişe ihtiyaç duyuyor iseniz, işletmemiz tarafından imal edilen, yüksek kaliteye ve yüksek dayanıklılık oranlarına sahip ürünler hakkında, firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunan işletmemiz, talepleriniz doğrultusunda kaliteli ürünleri size sunan seçkin bir firmadır. Kurulduğu tarihten günümüze kadar, başarılı çalışmalara imza atan ve ülkemizin seçkin firmalarına hizmet sunan işletmemiz, sizleri de arasında görmekten onur duyacaktır.

Hizmet Alanımızdaki Seçkin Firmalar

Özel bayrak flamaolarak, hizmet sunduğumuz ve neticesinde müşteri memnuniyetlerini kabul ederek referansa çevirdiğimiz birçok seçkin firma ile çalışmaktayız.  Acıbadem, adopen, ağaoğlu, alto holding, arçelik, asaş, keçiören belediyesi, denizbank, boğaziçi üniversitesi, doğan haber ajansı, garanti bankası, emlak konut, iklimsa, hürriyet, sabancı holding, Renault, opet, Turkish airlines, toki ve yataş grup çalıştığımız ve profesyonel hizmet sunduğumuz, firmalar arasında yer almaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Ülkemizde bireysel ya da kurumsal alanda hizmet sunmakta olduğumuz sektörler, çeşitli dallara ayrılmaktadır. Siyasi partilerin seçim kampanyalarına yönelik bayrak ve afişlerinin hazırlanmasından, işletmelerin reklam dubalarına, başta ülkemiz ve diğer ülkelere ait gönder bayraklarından, organizasyon ya da kampanyalarda kullanılan kırlangıç bayraklara kadar birçok dalda da bayrak üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Hangi amaç ile ya da hangi şekilde bayrak talep eder iseniz edin, işletmemiz aynı kalite standartları içerisinde ve aynı profesyonel yaklaşım doğrultusunda, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek donanım ve kabiliyete sahiptir.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Tarafımızca üretilen tüm bayrak tipleri, özellik ile dış etkenlere dayanıklı kumaş cinslerinden imal edilmiş olmak ile birlikte, gerek bağlantı aksesuarlarında, gerek ise işçiliklerde ön plana çıkan hizmetlere ve malzeme kullanımına özen göstermektedir.

Ayrıca, bayraklar üzerinde kullanılan dijital baskı yöntemi de sunduğumuz kaliteli hizmetin önemli bir ayrıcalığıdır. Bu ayrıcalık, imalatlarımızın görsel açıdan zengin içeriğe sahip olmasını sağlamakta ve renk solması veya renklerin akması gibi uzun süreli kullanımdaki şikayetlerin de önüne geçmektedir. 

0
0
0
Yorum Yaz