13 02 2016

Flama ve Bayrak Siparişi İçin Doğru Adres

Görsel izlenim ilk saniyelerde oluşur. Psikolojik araştırmalara göre bir insan herhangi bir görsel karşısındaki izlenimini yalnızca beş saniyede edinir ve bu izlenim genellikle ilk başta olduğu gibi devam eder. Logo tasarımı bu yüzden önemlidir ve bu veri reklamcılığın temel ilkelerinden birini teşkil eder. Ancak logonun iletildiği kanallar da en az tasarımın kendisi kadar önemlidir.

Bayrak, firmanız için büyük bir önem taşır. İster masa bayrağı ister gönderi bayrağı olsun, ambleminizi taşıyan flamanın kaliteli bir görüntüye sahip olması gerekir. Logonuz ne kadar göze hitap eder ve albenili şekilde tasarlanmış olursa olsun, solgun ve yıpranmış bir bayrak hakkınızda iyi bir izlenim yaratmayacaktır. Kurumsal bayrak siparişleriniz için flama üretimi alanında uzman kişilere başvurabilirsiniz. En uygun flamalar sizler için en kısa sürede teslimatı yapılıyor.

Kurumsal Bayrak Siparişi İçin Doğru Adres

                Bayrakimalatcisi’nın temel prensibi, bayrağın kurumsal prestij için önemine uygun hareket edebilmektir. Kaliteli kumaştan üretim yapan işletmenin başarısının tek sırrı bu işe teknik olarak hâkim personelle çalışması değildir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla bayrak satışı yapan Bayrak imalatcisi, işlerin vaktinde yetiştirilmesine ve müşterinin aradığı kalitenin fazlasını üretilen bayraklarda bulabilmesine büyük bir özen göstermektedir. Aynı zamanda bayrağın kurumsal öneminin bilincindedir ve üretim yapılırken bu bilinç göz önünde tutulur.

%100 polyester kumaşa dijital baskı tekniğiyle bayrak üretimi yapan Özel Bayrak tarafından üretilen kaliteli flamalar uzun zaman renklerini kaybetmediği görülebilir. Bu bayraklar rüzgâr, toz, yağış gibi koşullara karşı direnç gösterebilen, sağlam kumaştan ve boyadan üretilmiştir. Bayrak herhangi bir şekilde deforme olmaz, kumaşta bozulmalar olmayacağı gibi renkte de solma gibi deformasyonlar gerçekleşmez. Özel Bayrak tarafından üretilen flamalar uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. 

0
0
0
Yorum Yaz