12 11 2015

Bayrak Baskısı

Bayrak Baskısı, belirli ölçütlerdeki kumaşın üzerine üretilmesi istenen bayrak ambleminin basılması işlemidir. Kullanılan kumaş türleri; saten, alpaka ve raşel türü kumaşlardır. Son zamanlarda bayrak baskısı konusunda dijital baskının ön planda olduğu görülmektedir.

Dijital baskı, dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın ya da taranmış bir resmin bilgisayar ortamında uygun programlar aracılığıyla görseli hazırlanarak baskı makineleriyle basılması işlemdir. İki çeşit dijital baskı çeşidi kullanılmaktadır. Bunlar; dış mekan(outdoor) dijital baskı, iç mekan(indoor) dijital baskılardır. Dış mekan dijital baskı; açık hava reklamcığında kullanılan büyük, küçük afişler, bilboard ve araç giydirme gibi malzemelerin hazırlanmasında kullanılır. Bunlar kötü hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilmektedir. Kaliteli boya ve dijital baskısıyla deforme olmayacak bir şekilde uzun süre kullanılabilmektedir. En önemli özelliği tanıtımını yapacağınız bir ürün veya bir görsel reklamı, istediğiniz boyuta getirilmesini sağlar. Her sektörde kullanılabilmektedir. İç mekan dijital baskı; kalite olarak dış mekan dijital baskısına göre daha kalitelidir, kötü hava şartları ve güneşe maruz kalmamasından dolayı. İç mekan dijital baskı makineleri su bazlıdırlar, bu yüzden küçük bir su damlasında bile boyası akabilmektedir. Bu baskılar fotoğraf kalitesindeki baskılardır. Dijital baskı, hızlı üretim yapması ve yüksek kalitesinden dolayı oldukça önemlidir. Ayrıca, renk hataları sıfıra iner, son derece canlı görünüm oluşturur ve kolay deforme olmaz. Eski baskı yöntemlerinden çok daha avantajlı ve kullanışlı olması yönüyle odak noktası olmakta ve kaliteyi bir üst seviyeye çıkarması herkes tarafından bilinmektedir.

Firmamız bu konuda oldukça ustadır ve öncü firmalar arasında yer almaktadır. Kalite vazgeçilmezimiz olmakla birlikte müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Sizde daha canlı ve daha kaliteli baskılar istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

0
0
0
Yorum Yaz